ZETION % 2 100 ML SÜSPANSİYON

ATC: D11AX12

BARKODU: 8699541560108

FİYATI: 7,82TL

ETKEN MADDE: Zinc products – çinko -topikal

ÜRETİCİ: MUSTAFA NEVZAT

Astrenjan ve protektif etkileriyle derinin lokal korumasını sağlar. Günde birkaç kez haricen.Prospektüs Bileşimi Her 100 ml süspansiyon % 2 zink pirition içerir.

ÖZELLİKLERİ

Birkaç kullanıştan sonra kepeklenmeyi ortadan kaldırır. * Etken mikroorganizmaları yok eder, kaşıntıyı giderir. * Epidermal hücrelerin faaliyetini yavaşlatır.

* Epidermisin fizyolojik yapısını hasara uğratmaz. * Saçta nahoş bir koku bırakmaz. * Lokal uygulamada bilinen bir toksisitesi yoktur. Endikasyonları * Kepeklenme * Yağlı ve kuru seboreik dermatit Uyarı ve Önlemler Göze temas ettirilmemelidir. Uygulama sırasında saçın kırılmasına, dökülmesine ve aşırı yağlanmasına neden olabilecek kozmetik maddelerin kullanılmamasına özen gösterilmelidir.

Kullanım Şekli ve Dozu Kullanılmadan önce şişe iyice çalkalanmalıdır. Saçları ve deriyi tamamem ıslattıktan sonra, saçların köpürmesine yetecek miktar ZETİON uygulanır. Saçların ve baş derisinin belli bir müddet oğuşturulmasından sonra, baş su ile durulanır. İkinci kez ZETİON aynı şekilde uygulanır ve beş dakika saçlı deride bırakılır. Saçlar bol su ile durulanır ve kurulanır.

ZETİON haftada iki kez uygulanır. Yapılan araştırmalar, 1-2 haftalık uygulamadan sonra kepeklenme ve yağlanma gibi seboreik bozuklukların ortadan kalktığını göstermektedir.

SAKLAMA KOŞULLARI

Çocukların ulaşamayacağı yerlerde, oda sıcaklığında (25°C nin altında) ve ambalajında saklanmalıdır.

TİCARİ ŞEKLİ

ZETION süspansiyon, 100 ml lik plastik şişede.