Ukrayna Bayan Arkadaş Siteleri Hakkında

Ukraynalı bir bayanla tanışmak eskiye kıyasla artık çok kolay. Özellikle bir çok internet sitesi uluslararası olarak hizmet vermektedir. Bunun nedeni dünya genelinde özellikle Amerika ve Avrupa’da bu bayanlarla evlenmek isteyen bir çok erkeğin olmasından kaynaklanıyor. Internet arama hacimlerinde de bu bayanlara olan ilginin ne kadar fazla olduğunu görebiliyoruz. Fakat potansiyelin bu kadar yüksek olması da beraberinde bir takım riskleri de getiriyor. Ne yazık ki internet genelinde bir çok işe yaramayan ve kandırmaya yönelik site yaratılıyor. Üyelik isteyen bu sitelerde kandırmaya yönelik bir çok profil yaratılıyor. Ukraynalı bayanların genelde çok güzel olması ve resimlerin gerçekçi durması da erkeklerin düşünmeden para harcamasına yol açıyor.

İnternetde özellikle ukraynalı bayan resimleri bulunduran ve “mail order brides” diye adlandırılan sitelerden uzak durmak gerekli. Bu sitelerde yüzlerce fotoğraf bulabilirsiniz ama profillerin ne kadar gerçekçi olduğu soru işareti. Üyelik isteyen siteler de sitenin dizaynından ne kadar gerçeği yansıtığını anlayabilirsiniz. Sonuç olarak bir kadınla internetten tanışmayı planlıyorsunuz ve o kadının da siteye güvenmesi gerekiyor. Neden evlenmeyi düşünen bir bayan gerçekçi veya profesyonel olarak görünmeyen bir siteye üye olsun? 

Gerçi bu tarz evlilik sitelerinde genelde bayanlardan para alınmadığının da altını çizmemiz gerekiyor. Yani bir Ukraynalı bayanın birden fazla siteyi üye olması gayet doğal bir durum.

Bunlara ek olarak bir önemli konuya da değinmemiz gerekli. Hangi tanışma sitesi olursa olsun Rusya, Ukrayna ve Belarus’da pasaport çıkartma ücretlerinin pahalı olmasını bahane ederek sizden para isteyen kişilere kesinlikle inanmayın. Bu kişileri de site sahiplerine hemen bildirin. Bu kişilerin asıl amacının sizden para koparmak olduğunu unutmayın. Özellikle Ukrayna’dan olan profillere dikkat etmenizi öneriyoruz.