Siva Kaneswaran

Siva Kaneswaran
Siva Kaneswaran
HakkındaSiva Kaneswaran
(16-11-1988)16-11-1988 (yaşı 30)
Blanchardstown, İrlanda
İkametLos Angeles, Kaliforniya, ABD
MeslekŞarkıcı
Aktif Yıllar2004-
BurcuAkrep
EşiNareesha McCaffrey
Boyu185 cm
Kilosu78 kg

Siva Kaneswaran 16 Kasım 1988 İrlanda – Blanchardstown doğumlu model ve müzisyendir. 16 yaşındayken, Storm Model Management adlı bir modellik ajansı tarafından fark edilen ünlü model, kısa sürede çeşitli moda kampanyalarında yer almaya ve podyuma çıkmaya başlamıştır.
Siva Kaneswaran ve ikizi Kumar, 2008’de Rock Rivals dizisinde Carson ve Caleb Coombs ikiz kardeşler rolünü oynamıştır. İkiz kardeşler 2008’de İngiliz çocuk televizyon dizisi Max’in Amca bölümünde yer almıştır.
Siva Kaneswaran İngiltere ve İrlanda’da yeni pop grubu üyeleri seçmek için büyük bir ulusal yarışma sürecinin parçası olması için davet edilmiş, sonunda Max George, Jay McGuiness, Tom Parker, Siva Kaneswaran ve Nathan Sykes’ten oluşan Wanted adında beş kişilik grup ortaya çıkmıştır.
Wanted, N Sync ve The Backstreet Boys gibi kısa sürede büyük bir kitleye ulaşmayı başarmış ve müzik listelerini alt üst etmiştir. Grubun 2010 yılında çıkardığı ilk albümü The Wanted, İngiltere albüm listelerinde 4 numaraya yükseldi. İkinci albümleri Glad You Came ise 2011 yılında piyasaya çıkarak grubun daha da tanınmasını sağladı. Grub son olarak 2013’te Word of Mouth isimli albümlerini çıkarmışlardır.

Siva Kaneswaran’ın Kişisel Hayatı

Siva Kaneswaran 4 yıldan uzun bir süre lüks ayakkabı tasarımcısı Nareesha McCaffrey ile ilişki yaşamış, 2010 yılında ise kısa bir süre için Rihanna ile beraber olmuştur.
Ünlü sanatçı evinde bulunan stüdyoda şarkı yapmaktan ve söz yazmaktan hoşlanmaktadır.