Seksin Püf Noktaları Nelerdir ?

Seksin püf noktaları nedir sorusuna en güzel cevap belki de yaratıcılığı ve heyecanı cinsel hayata sokmak olacaktır. Seks tamamen beyinin tatminidir. Güzel bir seks hayatınız olmasını istiyorsanız biraz zaman ve çaba sarf etmeniz gerekli. Hepimiz hayatın stresi yüzünden hayal gücümüzü ve motivasyonumuzu kaybedebiliyoruz. Seksin en önemli püf noktası belki de yaratıcılığı geri getirmek ve sekse heyecan katmaktır. Saatler boyunca seks yapabilmek seksin püf noktaları arasında değildir!

Kadınlar erkeklere göre çok değişken yaratıklardır. Erkekler bunu genelde anlamaz. Kadının libidosu hormonal ve hayatını etkileyen faktörler yüzünden sürekli değişiklik gösterebilmektedir. Bazen bir kadının Orgazm olması çok kolay olurken bazen de hiç olmayabilir. Aşağıdaki püf noktalar hem erkekler hem kadınların seks hayatını olumlu yönde etkileyecektir:

Gözleri Bağlayın

Evet bunu filmlerde çok görmüşsünüzdür. Seksin zevkleri farklı boyutlarda olabilir ve en fazla zevk alan organ beyindir. Eğer duyulardan bir tanesi kapatılırsa, diğer algılar daha fazla artar. Partnerinizin gözlerini bağlayarak ve kendisini azdırabilecek objeler (kuş tüyü gibi) kullanarak rahatlıkla tahrik edebilirsiniz. Fakat bunu çok uzun süre yapmaktan çekinin yoksa beyindeki nöronlar ateşlemeyi bir süre sonra duracaktır.

Hoşunuza Giden Pozisyonları Söyleyin

Bir çok kadın ve erkek seks yaparken bunları konuşmaktan çekinirler. Fakat partnerlerin farklı istekleri ve hoşlandıkları değişik pozisyonlar vardır. Sürekli aynı pozisyonlarda sevişmek beraberinde monotonluğu da getirir. Bu yüzden iletişimi kurun ve istediğiniz şeyleri açıkça dile getirin.

Masaj

Vücudumuz bazı bölgeleri gergin bazıları değildir ve seksi bir dokunuş enerjinin akışını değiştirir. Rahatlatıcı bir masaj vücudun daha yoğun orgazmlara ve daha iyi bir sekse hazırlar. Masaj yaparken amacınız partnerinizi uyutacak boyutta derin masaj yapmak değildir. Yumuşak dokunuşlar yeterlidir. Büyük kas gruplarına hafif bir masaj yaptıktan sonra sinirlerin bittiği ayak ve ellere odaklanmak yararlı olabilir. Kalça ve uyluğa hafif dokunuşlar önemlidir.

Rol Yapma

Özellikler erkekler kadınları farklı kıyafetlerde ve rollerde görmek için tonlarca para dökerler. Seksi kıyafetler girmek erkeği azdıran ve aklını başından alan bir olaydır. Filmlerde de bunu çok görmüşsünüzdür. Makyaj ve seksi kıyafetler kadınların fiziksel görünüşlerini değiştiren ve erkeğin aklını çalan faktörler arasındadır. Rol yapma seksin önemli püf noktalarındandır.

Ahlaksızca Konuşma

Beyin gerçekten de enteresan bir organdır. Seks yaparken kullanılan ahlaksız cümleler beyinde farklı etkilere yol açar. Bazı insanlar bundan hiç hoşlanmazken bazıları da bunu çok azdırıcı bulur. Erkekler özellikle kadınların seks esnasında bağırmalarından ve kendilerinin üstün bir yaratık olduğunu belirten cümleleri duymaktan çok hoşlanırlar. Ahlaksızca konuşma seksin püf noktalarından olsa da ahlaki yönden kültürümüz ve dinimizle pek bağdaşmamaktadır.

Erken boşalma Tedavisi

Seksin püf noktalarından biri de erkeklerin geç boşalmasını sağlayabilmektir. Erken boşalan erkekler tedavi görerek seksin süresini arttırabilirler. Bu sayede kadının orgazm olma olasılığı da artacaktır.

Penis Halkası

Penis halkası sayesinde ereksiyon süresi arttırılır. Sert bir penis kadını çok daha iyi tahrik eder ve orgazma ulaşmasını sağlar. Penis halkası genellikle ucuza satılan bir üründür.

Farklı Ortamlarda Sevişmek

Farklı ortamlarda sevişmek sekse heyecan getirir ve orgazma daha kolay ulaşmayı sağlar. Seks için farklı bir mekan veya evinizdeki farklı bir yeri deneyebilirsiniz. Umumi alanlarda sevişmek heyecan vericisi olsa da dinimizle ve kültürümüzle pek bağdaşmaz.