Prostat Büyümesi Nedir ve Nasıl Tedavi Edilir?

logonew

Prostat büyüdüğü zaman, idrar yolunun bir kısmı kapanır ya da sıkışır. Bu durum boşaltım sorunlarının oluşmasına yol açar. Prostat büyümesi yaşlı erkeklerin birçoğunda oluşan bir durumdur ve bilindiğinin aksine bir kanser türü değildir.

Penis Uzunluğunu Arttırmak Mümkün Mü?

varikosel

Penis boyu öncelikle genetik yapıyla belirlenir. Ayrıca genellikle bütün vücutla doğru orantılıdır. Erkekler kendi penislerinin boyuyla ilgili partnerlerinden daha fazla düşünür ve bu kaygıda çoğu zaman gereksizdir.

İdrarda Kan Görülmesi ve Hematüri

logonew

İdrarda gözle görülen kanama olması veya idrarın mikroskopik incelemesinde kan tespit edilmesi hematüri adı verilen ve detaylı incelemeler gerektiren önemli bir durumdur.

Kısırlık ve Kilo Kaybı

logonew

Sağlıklı kilo kaybı kısırlığı azaltabilir. Birçok obez kadının sağlıklı kiloya sahip olan kadınlardan daha az gebe kalma eğilimi vardır. Karın ve kalça bölgesinde fazla kilo taşıyan kadınlar ve elma şekilli vücuda sahip olanlar (yuvarlak profilli) daha zor çocuk sahibi olabilirler.

Sertleşmeme Sorunu ve Tedavisi

logonew

Sertleşmeme sorunu bir erkeğin ereksiyonu tutamama ve de tam erekte olamama problemidir. Bazen de hiç ereksiyon olmadığı durumlar da olur. Sertleşmeme sorunu erkeğin cinsel hayatını etkileyen ve psikolojini bozan bir sorundur. Sorun uzun süreli devam ettiği zaman ereksiyon bozukluğu hastalığı oluşur.

Ereksiyonu Uzatmak İçin Ne Yapılabilir?

Ereksiyon problemi

Erkekler için ereksiyonu uzatmak ve seksin süresini arttırmak bazen bir misyon haline gelebilir. Ereksiyonu uzatmak için piyasaya sunulan bir çok cihazı ve ilacı kullanmak yerine aşağıdaki yöntemleri uygulamak sağlınız açısından daha yararlı olacaktır.

Ereksiyon Hapları İşe Yarıyor Mu?

ereksiyon

Ereksiyon hapları ereksiyon sorunu yaşayan erkeklerin çok sık kullandığı ilaçlardır. Ereksiyon hapları büyük ilaç firmaları tarafından üretilip piyasaya sunulmasına karşın, fiyatlarının pahalı olmasından dolayı bir çok insanı besin takviyesi adı altında veya bitkisel olarak adlandırılan haplara yöneltmiştir.

Büyük penis vajinal orgazmı kolaylaştırır mı?

logonew

Her yerde söylendiğinin aksine penis boyu bazen önemli. Özellikle bazı orgazm tipleri için. Sexual Medicine dergisinde yayınlanan yeni bir çalışmaya göre vajinal orgazm yaşıyan kadınlar daha büyük penisli erkeklerle daha kolay doruğa ulaşabiliyorlar.

Penis büyütmek mümkün mü?

erkek

Tıp dünyası dışında penis büyütme konusu ile yakından ilgilenen bir başka grup özellikle iletişim çağının, medyanın ve internetin olanaklarını en geniş şekilde kullanan bitkisel ilaç pazarlama şirketleri oldu.

Kısırlık Tedavisi İçin Bitkisel İlaçlar

logonew

Kısırlığa karşı bütün çareleri denediniz. Bir bitkisel ilaçlar bir de hacı hocalar kaldı. Hacı hocalara gitmeye zahmet etmeyin, çözüm bitkilerde olabilir. Kısırlığın çözümü olan bitkilere bakalım.

Trikomonas nasıl tedavi edilir?

logonew

Trikomonasın tedavisi antibiyotikle yapılıyor. Üstelik de çok basit. Siz de trikomonastan şüpheleniyorsanız ve trikomonas nasıl tedavi edilir öğrenmek istiyorsanız doktora başvurun.

Hematospermi neyin işareti?

logonew

Çoğu erkek ömrü boyunca en az bir kez menide kan fark eder. Bu dönemsel olabilir veya yineleyebilir. Bakalım hematospermi neyin işareti?

Varikosel kısırlığa nasıl yol açar?

üzgün adam

Varikoselin neden üretkenliği azalttığı henüz kesin olarak bilinmiyor. Testis sıcaklığının ve testise dönen atık miktarının artması etkili olabilir. Varikosel kısırlığa nasıl yol açar bakalım.

Varikosel Testosteron Düzeyini Etkiler Mi?

logonew

Varikoselle düşük testosteron düzeyinin henüz kesinleşmese de bir bağlantısı var. Kesin olan şu: varikosel ameliyatı testosteron düzeyinin daha da azalmasını önlüyor. Bakalım varikosel testosteron düzeyini etkiler mi.