Rus Bayanla Evlenmek Ne Kadar Mantıklı?

Rus bayanlar dünya genelinde güzellikleri ve eşlerine bağlılıkları tanınmışlardır. Amerika ve Avrupa’da Rus bir bayanla tanışıp, evlenen bir çok kişi var. Bu trend Türkiye’de de hızla artıyor. Belki de bunun en büyük nedeni fiziksel güzellikten ziyade bu bayanların evliliğe bakış açılarında yatıyor. Bir çok Rus hanım açısından düzgün bir eş ve ekonomik açıdan huzurlu olmak çok önemlidir. Rusya’nın ekonomik durumu ve Rus erkeklerinin bayanlarına olan tavrı bu kadınları ülke dışında evlenmeye yöneltiyor.

Bir Türk Erkeği Rus Bir Bayanla Yapabilir Mi?

Türk erkekleri genelde Rus bayanların hoşuna gidiyor. Türkiye’de evli ve mutlu yaşayan bir çok çift var. Fakat dini ve kültürel farklılar yüzünden anlaşamamak gayet doğaldır. Buna ek olarak bir de işin kıskançlık boyutu var. Rus bir kadınla evli olan Türk erkeği genelde tetikte olmak zorunda kalabilir. Sonuçta bu kadınlar güzellikleriyle meşhur ve kıskançlık olması gayet normaldir. 

İşin enteresan tarafı bir çok Rus kadını ev işlerinden çok iyi anlıyor ve kocalarına çok bağlı oluyorlar. Yani güzel olduklarını bilmelerine rağmen bunu bir prenseslik boyutuna taşımıyorlar. Bu durum da Türk erkeklerinin pek hoşuna gidiyor. Ne yazık ki, bu zamanın Türk bayanları eski nesillere göre fazla şımarık ve kendini beğenmiş oluyor. Bunun belki de en önemli nedeni çocuklarımızı yanlış yetiştirmemizden kaynaklanıyor. 

Rus Bayan

Türk erkeği Rus bir bayanla evlenip, gayet de mutlu olabilir. Yalnız iletişim sıkıntısı ve çocuk sahibi olunduğunda onu nasıl yetiştireceğiniz konularını çok iyi düşünmek lazım. Farklı dil, din ve kültür genellikle yabancı ile evlenenler için ileride sıkıntı oluşturuyor. Aslında Rus bayanları bir çok Avrupalı veya Amerikalı kadına göre çok daha fazla alçakgönüllü ve kocasına sahip çıkmayı bildiği için evlilik açısından bir çok farklı ülkenin erkekleri tarafından da tercih ediliyor. Yani olay fiziksel güzellikten çok daha ileri bir boyutta. Örneğin, bir Amerikalı bayanla evlilik genelde bir Rus bayanla evliliğe göre çok daha sıkıntılı olabilir. Amerikalı kadınlar özgürlüklerine çok düşkün ve bir çok konuda erkeğe kafa tuttuğu için Türk erkekleri için pek de ideal adaylar olmuyorlar. 

Rus Evlilik Siteleri İşe Yarıyor Mu?

Bu sitelerden tanışıp evlenen çok insan var. Sonuç olarak bu bayanlar gerçekten de Rusya’dan taşınıp, başka bir ülkede yaşamak istiyorlar. Fakat genelde gelişmiş ülkelere gitmeyi tercih ediyorlar. Sonuç olarak hem ekonomik açıdan hem de kültürel ve dini açıdan gelişmiş ülkelerde yaşamak onlar açısından çok daha mantıklı. Rus evlilik sitelerinde çok fazla Türk erkeğinin bulunması ve onları mesaj yağmuruna tutmasından pek memnun olmuyorlar. Genellikle bir çok profil incelendiğinde bu kadınların Türklere karşı negatif bir tutum içinde olduğunu görebiliyoruz. Sonuç olarak Türkiye halen gelişmekte olan bir ülke ve bir çok Rus bayan kendini güvende hissetmeyebilir. Buna karşılık evlilik sitesinden tanışıp, evlenen de çok kişi var.