Rus Arkadaş Nasıl ve Nerden Bulunur ?

Türk erkeklerin Rus bayanlara olan ilgisinin her geçen gün katlanarak artması ve internetten tanışmaya gösterilen yoğun talep her geçen gün yeni platformların kurulmasına gebe oluyor. Bir çok tanışma sitesi Türkçe dili de dahil olmak üzere farklı dillerde hizmet veriyor. Ne yazık ki Türk erkekleri bu tür platformları kullanmakta yabancı erkeklere göre çok geri kalıyor. Bunun başlıca nedenleri arasında rus bayanların da yabancı dillerinin bizim erkekler gibi zayıf olmasından kaynaklanıyor. Yani hem İngilizce hem de Rusça bilmeyen erkek kullanıcıların bu sitelerde iletişim kurmayı çalışması pek kolay olmuyor. Fakat çok daha önemlisi iletişim kurmaya çalışırken yapılan hatalardan kaynaklanıyor. Türk erkeklerin rahatsız edici davranışları site adminlerinin gözlerinden kaçmıyor ve kullanıcının siteden atılmasına kadar gidebiliyor.

İnternetten Rus Arkadaş Nasıl Aranmalı ?

Rus arkadaşlık platformları genellikle evlilik teması üzerine kurulu sitelerdir. Bu tür sitelerde bulunan bayanlar özellikle kendi ülkelerinin dışında bir hayat sürdürmeyi ve yabancı bir kişiyle evlenmeyi hayal ederek kayıt oluyor. Rus bayanları güzellikleri ile ünlü olduklarından ötürü evlilik konusunda da büyük çapta bir piyasa oluşturuyorlar. Dünyanın dört bir yanından Rus arkadaş arayan erkekler bulabilirsiniz. Bu temalar üzerine kurulmuş güvenli ve güvensiz bir çok internet sitesi bulabilirsiniz. Genellikle en güvenlileri:

1) The Russian Dating Site

2) Russian Cupid

3) Anastasia

Rus Bayanlarla Nasıl Konuşmak Gerekli ?

Türk erkekleri Rus bayanlara genellikle ayıptır söylemesi fah… gözüyle baktığı için bu sitelere üye olup, kadınları rahatsız edici davranışlarda bulunuyorlar. Bu tür davranışlar ne yazık ki bayanlar tarafından kötü karşılandığı gibi Türk erkeklerinin de kötü ününe ün katıyor. 

Öncellikle bu bayanların amacının evlilik olduğunu aklınızdan çıkarmazsanız daha düzgün bir iletişim kurma şansınız olabilir. İnanılmaz seksi profil resimleri yerine daha ılımlı gözüken profillere bakmanızı tavsiye ederiz. İrtibata geçerken de “You have beautiful eyes” gibi basit ve gereksiz cümleler kurmak yerine kendinizi tanıtan mesajlar atarsanız, karşı taraftan daha olumlu yanıtlar alabilirsiniz. Sonuç olarak sizin gibi bir çok erkek bu bayanlara mesaj atıyor. Amacınız evlilik olmasa bile bu tür sitelerde arkadaşlık kurabilmek için ciddi olduğunuzu göstermeniz gerekli. Çünkü bu bayanların hop diye uçağa atlayıp yanınıza geleceğini düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. 

Rus Tanışma Sitelerinde Nelere Dikkat Etmeli ?

Aşırı seksi gözüken profiller ve sizden direk e-posta adresinizi isteyen kişilerden uzak durun. Bunlar genellikle kötü niyetli insanlar oluyor. Ayrıca sizden uçak ve pasaport için para isteyen kişiler de %99 sizi hortumlamayı planlıyordur. Mümkünse tanıştığınız kişinin Facebook veya Skype kullanıcı adını alın ve gerçek bir kullanıcı olup olmadığı bu şekilde öğrenin. Fakat şunu da belirtelim ki Rus bayanları çok da fazla bu platformları kullanmıyor. Eğer çeviri programı ile haberleşiyorsanız translate.yandex.com‘un Google’a kıyasla daha başarılı olduğunu söyleyebiliriz.