Lily Aldridge

Lily Aldridge 15 Kasım 1985 yılında Kaliforniya – Santa Monica’da dünyaya gelmiş olan ünlü modeldir. Annesi Laura Lyons bir Playboy modeli ve babası Alan Aldridge başarılı bir sanatçıdır. Kız kardeşi Saffron Aldridge, 90’lı yıllarda Ralph Lauren’in kapak yüzüdür.
Modellik dünyasıyla yakından bağlantılı bir aileden gelen Lily, 16 yaşındayken kolaylıkla kariyerine başlamıştır. Abercrombie & Fitch ile anlaşma imzalayan Lily Aldridge, aynı zamanda GAP, Tommy Hilfiger, Charles David, Levi’s, Bobby Brown ve J. Marka gibi ünlü markalarla iş birliği de yapmıştır.
2003’te İspanyol Vogue’nun kapağında görünen ve o zamandan beri Fransız Glamour, Vogue Mexico, Elle Korea, Elle Brazil, 10 Magazine ve Allure Russia gibi birçok dergi kapaklarında yer alan ünlü model, Rag & Bone giyim firmasının ilkbahar koleksiyonu için podyumda yürümüş ve bir fotoğrafçı olarak çalışmıştır.
Vogue (Amerikan, Fransız, Alman, İngiliz, Meksika), Elle (Kore, Amerika, Avustralyalı), Harper’s Bazaar, Aşk, V, W ve Marie Claire için çeşitli röportajlar da veren Lily Aldridge, 2014’te Sports Illustrated’ın Swimsuit sayısında yer alarak kariyerinde bir başka kilometre taşına ulaştı.
2009 yılında dünyaca ünlü iç giyim markası Victoria’s Secret ile anlaşma yapan ve podyuma çıkan Lily Aldridge, ertesi yıl ve sonraki yıllarda da marka için podyumda yer almıştır. 2015’de Mouawad tarafından tasarlanan ve 2 milyon dolarlık bir değere sahip olan Fireworks Fantasy Sutyen’i giyen ünlü model, gösterinin baş kahramanı oldu.
Victoria’s Secret dışında, İngiliz GK markasının yüzü olan ve Şubat 2011 baskısında çıkan Lily Aldridge, diğer modellerle birlikte, İngiliz Vogue 2014 Ekim sayısında yer aldı.
Lily Aldridge aynı zamanda çeşitli kliplerde de rol alarak kendini göstermiştir. Limp Bizkit’in Break Stuff adlı parçasının 2000 yılındaki müzik videosunda Eminem, Snoop Dogg ve Dr. Dre gibi bazı mega rap yıldızlarıyla beraner yer alan ünlü model, Taylor Swift’in Kötü Kan şarkısı için yaptığı 2015 müzik videosunda da görülmüş, performansı ile övülmüştür.

Lily Aldridge’nin Kişisel Hayatı

Lily Aldridge futbol izlemek ve futbol oynamaktan, ailesi ve arkadaşlarıyla vakit geçirmekten hoşlanıyor. Hırslı bir gezgin olan ünlü model, sık sık Avustralya’ya yaptığı gezilerle gündeme gelmektedir.
2007’de bir müzik festivalinde Caleb Followill ile tanışan ve ilişki yaşamaya başlayan Lily Aldridge, 2011’de evlenmiştir. Ünlü modelin bu evlilikten bir kızı vardır.