Kate Upton

Kate Upton
Kate Upton
HakkındaKate Upton
(10-06-1992)10-06-1992 (yaşı 28)
St. Joseph, Michigan, ABD
İkametNew York, New York, ABD
MeslekModel
Aktif Yıllar2011-
BurcuYengeç
Boyu178 cm
Kilosu66 kg

Kate Upton 10 Haziran 1992’de Michigan – Joseph’te dünyaya gelmiştir. Annesi Teksas eyaletinde tenis şampiyonu, babası atletizm yönetmeni olan güzel model ve oyuncu Kate Upton’un büyükbabası Whirlpool’u kurmuştur. 2008’de Elite Model Management tarafından verilen bir toplantıya katılan güzel model aynı gün modellik için sözleşme imzalamıştır. Daha sonra New York’a taşınan güzel yıldız, 2011 yılında Sports Illustrated Swimsuit Issue’nin kapağını süsledikten sonra dikkat çekmiş ve 2012, 2013 ve 2017 yıllarında Sports Illustrated Swimsuit Issue’nin kapağında yer almıştır. Ünlü model ve oyuncu Upton aynı zamanda Vanity Fair dergisinin 100. sayısının da kapak modeliydi.
2011’de oyunculuk deneyiminin ilkini yaşayan Kate Upton Tower Heist filminde yer almıştır. Filmde Ben Stiller karakterine hayat veren Kate Upton, Vogue, Cosmopolitan, ELLE, GQ ve daha pek çok dergi kapağında yer aldı. 2012’de Maxim Hot 100’e dahil olan güzel oyuncu ve manken, 2014’te The Oter Women filmiyle yeniden beyazoprdede boy göstermiştir. Film 196 milyon dolardan fazla hasılat elde etmiş ve sevilen manken oyunculuk yeteneklerini biraz da olsa gösterme fırsatı bulmuştur. The Oter Women filminde rol aldığı Cameron Diaz, Kate Upton hakkında yaptığı açıklamada, güzel modelin göründüğü gibi biri olmadığını söylemiş, çok akıllı ve olgun bir kişiliğe sahip olduğunu belirterek, mükemmel bir insan olduğunu dile getirmiştir. Ayrıca güzel manken ve ünlü oyuncu Cameron Diaz’ın normal yaşantılarında da arkadaşlık ettiği bilinmektedir.
2014 yılında halk oylaması ile hayattaki en seksi kadın olarak seçilen Kate Upton, Jimmy Kimmel, Jimmy Fallon, The Ellen Show, The Late Show, Saturday Night Live, Dan Patrick Show ve Le Grand Journal gibi programlarda yer aldı ve Google’da en çok aranan isimlerden biri olduğu kanıtlandı.
Kate Upton, canlı kişiliği ve inanılmaz vücut ölçüleriyle tanınmaktadır. Tüm bu özellikleriyle Sam Edelman, Accessorize, Guess Lingerie, Guess Jeans, Guess Aksesuarları, Liverpool, Dylan George ve Dooney & Burke markalarının yüzü olan güzel manken, ayrıca Gillette, Skullcandy Kulaklıklar ve Beach Bunny Mayo ile çalışmış ve hatta Beach Bunny Mayo koleksiyonunu kendisi tasarlamıştır. Kate Upton son olarak Mercedes-Benz ve Sobe reklamlarında rol almıştır.

Kate Upton Filmleri

Kate Upton’un rol aldığı tüm filmler ve karakter isimleri şu şekildedir;
The Disaster Artist (2017) – Kate Upton
The Layover (2017) – Meg
Wild Man (2017) – Talia
Öteki Kadın (2014) – Amber
Üç Kafadarlar (2012) – Sister Bernice
Kule Soygunu (2011) – Mr. Hightower’s Mistress

Kate Upton’un Kişisel Hayatı

Kate Upton 2011 yılından beri ilişki yaşadığı sevgilisi Justin Verlander ile 2017’de evlenmiştir. Çiftin şimdilik çocuğu yoktur.