Kat Torres

Kat Torres
Kat Torres
HakkındaKat Torres
(24-10-1992)24-10-1992 (yaşı 26)
Belém, Pará, Brezilya
İkametMalibu, Kaliforniya, ABD
MeslekManken
Aktif Yıllar2000-
BurcuAkrep
Eşi-
Boyu175 cm
Kilosu52 kg

Kat Torres 24 Ekim 1992’de Brezilya – Pará’da dünyaya gelmiştir. Gençliğinde modellik yapmak gibi bir düşüncesi olmayan ünlü model, annesinin ısrarı üzerine bir fotoğraf çekimi yaptırarak dosya hazırlamış ve çeşitli ajanslara göndermiştir. Kısa süre içinde modellik yapması için birkaç geri dönüş alan ünlü model, mega markalarla sözleşme imzalamıştır. On yedi yaşındayken daha büyük bir ihtişamla modelliğe geri dönmek için çalışmasına ara veren Kat Torres, Miss World Brazil 2012’ye katıldı ve tanınmaya başladı.
O zamandan beri moda dünyasının merkezi olan Paris, Milano, California, ve daha birçok yeri dolaşan Kat Torres, başarılı tasarımcılar için podyumda yürümüş, dergilere çıkmış ve iç çamaşırı markaları için modellik yapmıştır. Güzel model aynı zamanda müzik videolarında da yer almıştır. Modelliğin yanı sıra oyunculuk yapma isteği de bulunan güzel model, Hollyscoop dizisinde ve Fairytale filminde rol almıştır.
Fotoğraf çekimlerindeki rahatlığı ve fotojenik fiziksel özellikleriyle kısa sürede modellik dünyasının aranan ismi olmaya başlayan Kat Torres, yeni diller öğrenmeyi sevmekte ve modellik dışında dans etmek, spor yapmak ve yoga yapmaktan hoşlanmaktadır.

Kat Torres’in Kişisel Hayatı

Güzel manken liseyi bitirdikten sonra 17 yaşında evlenmiş, ancak evliliği 4 yıl sürmüştür. Evliliğinin bitmesinin ardından modelliğe geri dönen ünlü model, sahne sanatlarına ilgilidir ve bu konuyla alakalı eğitim almaktadır.