Kalıcı ve Doğal Penis Büyütme Egzersizleri Neler?

Söylenilene göre penis büyütme egzersizleri binlerce yıl önce Orta Doğuda keşfedilmiştir. Bunlar penis boyunu artırmak için sayısız erkek tarafından binlerce yıldır kullanılmıştır, ama peki bu gerçekten işe yarar mı? Egzersiz ile penis boyunu artırmanın basitçe mümkün olmadığını birçok kez okumuşsunuzdur ama şunun farkında olmalısınız ki birçok efsane vicdansız firmalar tarafından defalarca anlatılarak pahalı ve yararsız ürünleri sizlere satarlar.

Gerçek şudur ki 1970’lerde tıbbi doktorlar penis büyütme egzersizlerini herhangi bir yarar sağlayıp sağlamadığını öğrenmek için araştırmalara başlamışlardır. Sonuçlar gösterir ki egzersizler düzenli olarak yapıldığında penisin boyunda artma gözlenmektedir. Diğer bir yararda yatakta daha dayanıklı ve uzun verim aldığınız gibi boşalmayı da daha rahat kontrol edebilmektesiniz. Birçok test de aynı zamanda sertleşmenin düzgün bir şekilde sağlanması ile prostatın da önlendiğini göstermektedir.

Erkeklerin gururu olan organ 3 bölümden oluşur, bunların ikisi geniş birisi küçüktür.

Erkek uyarıldığında geniş kısımlar kan ile dolar ve buda sertleşmeyi sağlar.(Eğer penisinizin sertleşme anatomisiyle ilgileniyorsanız bu başlıkla daha fazlasını bulabilirsiniz. Geniş kısımlar tamamen kanla dolarsa penis maksimum boyutuna ulaşır. Penis egzersizleri de bu kısımları kademeli olarak geliştirir ve daha fazla kan tutmasına dolayısıyla da penisin büyümesini sağlar. Sonuç bir kaç haftayla 2 ay arasında kendisini göstermeye başlar. Buda 2.5 cm ile 7 cm arasında boyda uzamaya ve de ende genişlemeye neden olur.

Penis Büyütme Egzersizleriyle İlgili Gerçekler

Gerçekten işe yararlar mı?

Vücudunuz herhangi bir yerini çalıştırır gibi, bu egzersiz sizin penisinizin daha geniş ve sağlıklı olmasını ve buda onun eninin ve boyunun artmasını sağlayacaktır. Genişleme penisin geniş kısımlarının daha fazla kan tutmasına ve sertleşme sırasında penisinizin maksimum boyuna ulaşmasını sağlamaktadır. Bu basit bir formüldür ama kesinlikle işe yaramaktadır.

Bu egzersizler güvenli midir? 

Penis egzersizleri, sizin basit teknikleri doğru uyguladığınız taktirde bilinen hiçbir tehlikesi yoktur ve bu yüzden de güvenlidir. Uzmanlarımız bu egzersizleri nasıl yapacağınızı gösterecektir veya doktorlar en iyi, doğal ve güvenli yollu kullanmanızda sizi destekleyecektir.

Herkes bu egzersizleri yapabilir mi?

Bazı ender fiziksel durumlarda bu egzersizlerin yapılmaması önerilir. Eğer ileri düzeyde diyabet veya Peyronie hastalığınız varsa bu koşullarda sonuçlar eğrilme ve acı verici sertleşme durumlarına neden olabilir, doktorunuzdan egzersizleri yapmamanız için tavsiye alacaksınızdır. Dahası, birçok erkek hafif penis eğrilmesi sıkıntısı çeker ve eğer sizde bu gurubun içindeyseniz bu egzersizleri yapmak oldukça güvenlidir;  eğrilmenin düzelmesini sağlar.

Not: Eğer sağlığınızla ilgili herhangi bir kuşkunuz var ise lütfen bir doktora başvurunuz.

Ne kadar zamanda sonuçları görürüm?

Sonuçlar her insanın farklı olmasından dolayı çeşitlilik göstermektedir. Kimileri bu sonuçları başladığından hemen sonra görmeye başlarken, kimileri de birkaç haftada bile gözle görülür bir sonuç göremeyebilir. Buna rağmen 30 günden fazlasında bir sonuç görememek çok nadir bir sonuçtur ve maksimum 40 günde belirli bir işaret ortaya çıkar.

Nasıl bir sonuç görmeyi ummalıyım?

İlk olarak bilinmesi gereken, birkaç hafta sonra sertleşme haliniz daha iyi ve güçlü olacaktır. Hatta sizin sarkık durumunuz çok daha dik bir hal alacaktır. Sonuçları gözünüzle görebileceksiniz ve aynı zamanda yatakta da ne kadar uzun süre sertleşme halinde kaldığınızı fark edeceksiniz.

Boyutu korumak için egzersizlere devam etmek gerekiyor mu?

Bir kere penisinizin boyunu artırdığınızda asla bir daha küçülmesi söz konusu olmaz çünkü genişletme işlemi kalıcı peniste hücre yapımıyla sağlanmaktadır. Penis egzersizleri spor salonlarında yapılan egzersizlere benzese de, penis bir kas olmadığından kısa bir süre sonra kalıcı bir sonuç kazanacaksınızdır.

Egzersizlere başlamak için en ideal yaş ne zamandır?

Sağlıklı olduğunuz sürece hiçbir zaman egzersizlere başlamak için yaşlı sayılmazsınız, ama yinede en azından 18 yaşında olmanız başlamak için iyi olabilir.

Bu egzersizler zor mudur? 

Penis büyütme çalışmalarına bir kerede kolaylıkla alışacaksınızdır. Bir uzmanımız size bazı videolarla, fotoğraflarla ve her bir tekniğin açıklamalarını yaparak nasıl hareketlerin uygulandığının detayını verecektir. Bir kere bütün teknikleri yapmanızla beraber kısa sure içinde kolaylıkla tüm işlemleri kavrayacaksınız.

Garantisi var mı?

Seçtiğiniz penis geliştirme egzersizine göre, garanti alacaksınız eğer sonuç seçtiğiniz gibi değilse. Birçok firmada bu garantiyi vermektedir, mükemmel sonuç sağlayacaklarına olan inançlarıyla birlikte ama ben size kesinlikle Penis Advantage uzmanlarını öneriyorum, hiçbir soru sormadan bütün paranın iadesinin garantisini vermektedirler. Daha fazla bilgiyi de linklerden ulaşabilirsiniz.