Kaia Gerber

Kaia Jordan Gerber
Kaia Jordan Gerber
HakkındaKaia Jordan Gerber
(03-11-2001)03-11-2001 (yaşı 17)
Los Angeles, Kaliforniya, ABD
İkametLos Angeles, Kaliforniya, ABD
MeslekModel
Aktif Yıllar2016-
BurcuAkrep
Eşi-
Boyu175 cm
Kilosu54 kg

Kaia Gerber 3 Eylül 2001’de Kaliforniya – Los Angeles’da dünyaya gelmiştir. Henüz 10 yaşındayken lüks moda markası Versace’nin yüzü olan ünlü model, 13 yaşındayken modellik endüstrisine bir fırtına gibi düştü. Teen Vogue kapağında annesiyle beraber görünen güzel model, kısa sürede birçok teklif almaya başladı ve profesyonel olarak modellik kariyerine başlamış oldu.
Ünlü bir model ajansı olan IMG modelleri ile sözleşme imzaladıktan kısa bir süre sonra yeni projelerle gündeme gelmeye başlayan ünlü model, henüz 16 yaşında olmasına rağmen birçok markayla çalıştı ve podyumda göründü.
2016’da Kardeş Şehirler adlı bir filmde rol alan Kaia Gerber, aynı yıl bir süper model olan annesi Cindy Crawford ile Vogue Paris’in kapağında çıktı. Kısa kariyeri boyunca Kaia, Alexander Wang ve Miu Miu gibi tasarımcılar ile çalıştı ve birçok kırmızı halı etkinliğinde ve paparazziler arasında popüler oldu.

Kişisel Hayatı

Model Cindy Crawford ve iş adamı Rande Gerber’in kızıdır. Ünlü modelin ağabeyi Presley Walker da modeldir ve amatör fotoğrafçılık yapmaktadır.