Erkek Arkadaş Arayanlar İçin İdeal Sayfalar

İnternet dünyasında birisiyle tanışmak artık çok kolay. Özellikle erkek arkadaş arayan bayanlar için hem Türkiye’de hem de dünya genelinde kullanılan bir çok popüler sayfa var. Yanlız bu tür sitelerde aradığınız kriterde erkek bulma ihtimaliniz dışarıya göre ne yazık ki biraz düşük. Peki nerelerde takılmak lazım?

Erkekler genellikle çöpçatanlık sayfalarındaki bir çok kadını mesaj yağmuruna tutuyor. Bunun başlıca nedeni kopyala yapıştır metodu ile beğendikleri bayanlara mesaj göndermenin çok kolay olmasından kaynaklanıyor. Bayanlar ise bu durumun farkında olduğu için bir çok mesajı okumuyor. “Merhaba”, “Naber?” tarzındaki standard mesajlar kadınlar tarafından otomatik olarak eleniyor. Kadınlar daha çok ilgi çekici mesajlar ve özenle yazılmış profillere ilgileniyor.

Yapılan araştırmalara göre erkek arkadaş arayanlar için en ideal sayfalar genellikle erkeklerin kendilerini tanıtmaya özen gösterdiği ve üyeliği ücretli olan sitelermiş. Özellikle predra.com, match.com gibi sitelerde moderatörler erkek profillerini titizlikle inceliyor ve kısa yazılmış özgeçmişleri kabul etmiyor. Ayrıca aidat yerine kredi sistemi ile çalışan siteler, her bir bayana mesaj göndermek için kredi talep ettiği için erkekler aynı anda bir sürü kişiye mesaj atamıyor. Bu durumda erkekler gerçekten kadınların profillerini okumaya ve kişiye göre mesaj atmaya başlıyor. Bayanlar açısından da bakıldığı zaman da karşı taraf daha çok ciddiye alınabiliniyor.

Bir internet sitesinden erkek arkadaş bulmayı düşünüyorsanız bu tür kaliteli siteleri kullanmanızı tavsiye ederim.