Aldatan Kadın ve Erkeğin Davranışları

Eşini aldatan bir kadının davranışları genellikle içindeki suçluluk duygusunu ya da pişmanlığı azaltmaya yönelik gelişir. Özellikle bu tip durumlarda eşine çok daha fazla ilgi gösterir ve aldatma olayı esnasında eşine karşı daha fazla ilgi gösterir. Erkekler de aldattıklarında eşlerine daha çok hediye alırlarken, aynı durum kadınlarda da görülmektedir. Kadınlar eşlerine aldatma olayının ardından o güne dek sormadıkları sorular sormaya başlarlar. Örneğin bir gün ayrılırlarsa eşlerinin ne yapacağını ne düşüneceğini sorarak cevaplar almak isterler. Eşinin tepkilerini ölçmek isteyen kadınlar daha bakımlı ve daha hareketlidirler. Kendilerine yeni hobiler ya da uğraşlar bulurlar. Bazı kadınlarda aldatma olayından sonra yaşadıkları pişmanlık ve suçluluk duygusu aşırı asabiyet ve sinirlik gibi hareketlerle de neticelenebilir. Evde sık sık kavga çıkarmak ve eşine kötü davranma da bu gibi durumlarda sıklıkla görülmektedir. 

Eşini aldatan kadınlar kalabalık ortamlarda gayet hoş ve sevecen görünürken baş başa kaldıklarında memnuniyetsiz ve kötü davranışlar sergileyebilirler. Bazen de aldatan kadın eşine karşı daha soğuk ve umursamaz bir tavır içine girer. İlgisizliği çok yüksek boyutlara ulaşabilir ve ev içinde genellikle kendi dünyasında kalmayı tercih eder. Uyku sorunları yaşayabilir. Kendisine her zamankinden daha iyi bakmaya başlar ve güzelliğine daha çok önem verir. Seksi kıyafetler giymeye başlar. 

Erkeklerin Davranışları

Pek çok araştırmada görülen aldatan erkeğin birdenbire karısını çok daha fazla kıskandığı yönünde bilgi veriyor. Erkeklerde görülen davranış değişikliklerinden biri de tam aksi yönde kendisini gösteriyor. Aldatan erkek eşine karşı daha tavizkar olabiliyor. Gittiği ve yaptığı şeylere karışmıyor ve onu çok daha fazla rahat bırakıyor. Aldatan erkekler genellikle cep telefonlarını evde sessize alıyor ya da kapatıyorlar. Aynı zamanda eve geliş gidiş saatlerinde de farklılıklar oluşabiliyor. Onlar da kadınlar gibi kendilerine çok daha fazla özen gösteriyor ve daha şık giyinmeye başlıyorlar. Sık sık alışveriş yapıyorlar ve özellikle parfüm konusunda daha hassas davranıyorlar. Her zaman gittiği mekanlara gitmiyor ya da her zaman görüştüğü arkadaşlarıyla görüşmüyorsa bu da erkeğin aldatma sürecinde olduğunun göstergesi olabiliyor. Vücudundaki bazı noktalarda herhangi bir morarma ya da renk değişikliği konusunda kapatmaya çalışan bir tutum sergiliyor ya da eşiyle sevişmiyorsa bu da aldatma olayından kaynaklanıyor olabilir. 

Aldatan Kadın

Aldatan Kadın Ve Erkek Nasıl Anlaşılır ?

Aldatan kadın ve erkeğin davranışları aslında durumu ortaya koyuyor. Erkekler eşlerine daha fazla ilgi gösteriyor, hediyeler alıyor ve aşırı kıskançlık ya da tam aksi çok daha serbestlik tanıyorsa aldatmış olabilir. Erkekler ayna karşısında çok vakit geçiriyor olduklarında ya da sık sık ortalardan kayboluyorsa, telefonlara cevap vermiyor ya da geç dönüyorsa bunlar da aldattığının göstergesi olabiliyor. Sık sık iş seyahatlerine çıkıyor ve her aradığınızda ulaşamıyorsanız, gittiği yerlere dair belgelere de ulaşamıyorsanız sizi aldattığını düşünebilirsiniz. Aldatan erkekler eşlerini eskisi kadar umursamayabilir ve evlilik yüzüğünü takmaktan da vazgeçebilir. Aşırı sinirli ve gergin bir ruh hali içindeyse ve en ufak şeylere bile patlıyorsa sizi aldatmış olabilir. 

Kadınlar ise aldattıkları zaman eşleri ile daha az ilgilenirler. Kendilerine eskisinden çok daha fazla bakmaya başlarlar ve sürekli alışveriş yapıp kuaföre giderler. Uyku sorunları yaşarlar ve eşleri ile sevişmek istemezler. Daha önce dinlemediği ya da sevmediği şarkılara merak salabilir ve yeni hobiler edinirler. Eşlerine onları ne kadar sevdiklerini söylemezler ve kıskançlık yapmamaya başlarlar. Eşlerinin eve geliş gidiş saatlerini umursamaz ve gün içinde pek fazla aramazlar. Aldatan kadın eşiyle iletişimi de zayıflatır ve her eleştiride savunma durumunda olur. Telefonu sessizde olur ya da arama geçmişini ve mesajları sürekli siler.