Aldatan Erkek Neler Yapar?

Güçlü bir ispatın bulunmasından uzun zaman önce, kadınlar ilişkide bir şeylerin doğru gitmediğini sezgisel olarak hissederler. Kadınların bunu hissetmesini sağlayan şey, erkeğin gözlerinde yeni ve riyadaymışçasına bakışları yakalamalarıdır, erkeğe hafif imalarda bulunsalar da, erkeğin onu aldatıyor olma ihtimali kadını derinden yaralar. Sezgilerin netlik kazanması için fiziksel işaretler gözlemlenmelidir. Bazı işaretlerin varlığı her zaman sizi aldattığı anlamına gelmese de, eşinizle ciddi anlamda konuşma yapma ihtiyacını işaret edebilir.

Gizli Telefon ve İnternet Taktikleri

Gizli yapılan ve olağandışı telefon görüşmeleri, aldatmanın en büyük işaretlerinden biri olabilir. Sürekli sesli posta mesajlarını kontrol etmesi, evdeyken cep telefonunu kapatması ve başkasının telefonunu kullanması durumunda olağandışı ve panik davranması gibi işaretler olabilir. Telefonda silinen arama veya metin geçmişini, fatura gönderim adresindeki değişiklik, yeni veya ilave bir telefon edinmesi, rehberde yeni eklenen bir numara gibi işaretleri gözlemleyin, gizli ve kaçamak internet kullanımı da şüpheli bir harekettir.

Görünümde Ani ve Köklü Değişiklik

Erkekler genellikle kural olarak bakım yaptırmaya salonlara gitmezler, eğer aniden yeni saç modeline sahip oldu ve yeni giysiler edindiyse, bunun sebebini öğrenmek isteyebilirsiniz. Bu zor olabilir ancak eşiniz bunların yanında yeni bir roman serisine merak sardıysa ve onu evden uzak tutan yeni ilgi alanları geliştirdiyse, ilişki sinyalleri uyarı vermeye başlar. Arabasında ve ofisinde yedek kıyafetler bulundurmak ve benzeri yeni davranışlar problem yaratabilir.

Rahatsız Eden Küçük Detaylar

Kadınlar aldatan bir eşi yakalamanız demek dedektif görevine başlamanız anlamına geliyor. Eve geldiğinde yabancı parfüm kokusunu yakalamaya çalışın. Gömlek yakasında izler, açıklanamayan kondomlar gibi ipuçları arayın. Bir kadından hediye olarak gelebilecek, alışılmadık satın alınmış eşyaları gözlemleyin. Faturalar aracılığıyla, dışarıda yemek yenilen veya bir şeyler içilen yerleri, bunların saatlerini takip edin. Sigara izmaritleri içinde onun kullandığı marka dışında izmarit olup olmadığını kontrol edin.

Eksik ve Kayıplar

Bir şeylerin kaybolduğu zamanlara dikkat edin, dolandırıcıya kaptırılan para yüzünden açıklanamayan eksiklik, kaybolan nakit gibi. İşten geç geleceğini söylediğinde cep numarasından değil, ofis numarasından arayın. Aniden onunla öğle yemeğine çıkmak için ofisine gidin. Eğer para bütçesinde bir eksiklik varsa, bunun sebebi, eşinizin kazandığı parayı başka bir kadınla yiyor olması muhtemeldir. Nakit akımı değişiklikleri ve kredi kartı alımları izleyin.

Delil Olarak Belge 

Kanıt olmadan düşüncesizce söylenen bir söz, aldatan erkek tarafından yalanla cevaplanır. Bu nedenle, fiziksel kanıt bulmak şarttır. Yazar Ruth Houston, daha dikkatli gözlemlemenin açığa vurulan işaretleri ortaya çıkaracağını belirtiyor. Aldatıldığınızdan şüphelendiğiniz zaman fazla duygusal davranabilirsiniz o yüzden garip davranışlarını not ettiğiniz bir günlük tutun, sadece hafızanıza güvenmeyin. Gözlemlenen fiziksel işaretlerin yanı sıra bulunan bir belge size yardımcı olacaktır.